MOSKITIERY

Jesteśmy producentem moskitier (siatek przeciw owadom). W ofercie znajdą Państwo : MOSKITIERY OKIENNE, MOSKITIERY DRZWIOWE ORAZ MOSKITIERY ROLOWANE

MOSKITIERA OKIENNA

Wykonane z najwyższej jakości aluminium moskitiery montujemy we wszystkich systemach stolarki okiennej, zarówno z PCV, jak i drewnianej. Moskitiera mocowana na całym obwodzie przez uchwyty obrotowe nie narusza struktury ramy, ale czyni okno bardziej funkcjonalnym i skutecznie chroni wnętrze przed owadami.

Pliki do pobrania:

Instrukcja pomiaru moskitiery

Instrukcja montażu moskitiery

MOSKITIERA DRZWIOWA

Wygodne w użyciu moskitiery drzwiowe otwierane na zawiasach nie ograniczają widoczności w świetle drzwi. Wykonuje się je ze specjalnych aluminiowych profilów drzwiowych z poprzeczką w środku lub bez, w kolorach: biały, czekoladowy brąz, ciemny brąz, antracyt, złoty dąb, mahoń i winchester. Siatka z włókna szklanego wedle zamówień klienta może być popielata lub czarna.

MOSKITIERA ROLOWANA

Moskitiera rolowana skutecznie zabezpiecza pomieszczenie przed insektami. Moskitiery rolowane posiadają elegancką zaokrągloną aluminiową kasetkę, prowadnice oraz wałek z gęstą siatką, która jest zwijana przy pomocy mechanizmu sprężynowego wyposażonego w hamulec. Dodatkowo system , który jest zamontowany w listwie dolnej znakomicie ułatwia zablokowanie moskitiery po jej rozwinięciu. Po całkowitym zwinięciu kaseta chroni siatkę przed zabrudzeniem oraz warunkami atmosferycznymi. Jest to rozwiązanie bardzo praktyczne, ponieważ dzięki temu nie musimy demontować moskitiery na okres zimowy. Użytkowanie moskitier rolowanych jest łatwe i komfortowe, zajmują mało miejsca i nie potrzebują powierzchni na otwarcie bądź zamknięcie konstrukcji z siatką. Bogata paleta kolorów sprawia, że moskitierę rolowaną można idealnie dopasować kolorystycznie do istniejącej stolarki otworowej. Moskitiery rolowane są przeważnie montowane od zewnątrz we wnęce okiennej. Można je jednak zainstalować również od wewnątrz np. przy oknach dachowych. Ogromnym atutem jest to, że mogą być zintegrowane z roletą zewnętrzną.