kontakt@amati.com.pl , tel. +48 692 250 462, +48 604 096 414

Jakie są zalety drzwi stalowych?

Drzwi stalowe

Wyróżniają się lekkością i cichą pracą, a przy tym są wytrzymałe. Nasza oferta w ich zakresie jest tak różnorodna, że zarówno tradycjonaliści, jak i wielbiciele nowoczesności znajdą model dla siebie. Produkując drzwi stalowe robimy wszystko, aby ich wybór przekładał się na satysfakcję przez lata: komfortowe użytkowanie i niższe rachunki za ogrzewanie.

Imponująca oferta, wiele możliwości

Drzwi wejściowe są jednym z elementów, które tworzą niepowtarzalny charakter domu. Właśnie dlatego oferta drzwi stalowych jest bardzo różnorodna. Znajdą tu Państwo jednoskrzydłowe modele, mnogość wzorów, ozdoby w postaci tłoczeń, prostych i fantazyjnych szyb, a także listewek

ze stali nierdzewnej. Szeroki wybór oklein: od jasnych po najciemniejsze, a także wiele sprawdzonych dodatków i akcesoriów. Wszystko to sprawia, że otrzymują Państwo duże możliwości w zakresie wyboru drzwi zgodnych z Państwa potrzebami.

Konstrukcja na lata pracy

Zadbaliśmy, aby drzwi okazały się inwestycją najlepszą z możliwych. Za trwałość tych modeli odpowiada blacha ocynkowana ogniowo, za skuteczną izolację termiczną – specjalne wypełnienie skryte w ich wnętrzu. Sprawdzona w wieloletniej pracy drewnopodobna okleina PCV gwarantuje, że wygląd drzwi będzie niezmiennie dobry przez długi czas. Nie zapomnieliśmy także o zapewnieniu odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa – dbają o nie m.in. drewniane klocki wzmacniające umieszczone w miejscu zamków i klamki.