DRZWI STALOWE

Wyróżniają się lekkością i cichą pracą, a przy tym są wytrzymałe. Nasza oferta w ich zakresie jest tak różnorodna, że zarówno tradycjonaliści, jak i wielbiciele nowoczesności znajdą model dla siebie. Produkując drzwi stalowe robimy wszystko, aby ich wybór przekładał się na satysfakcję przez lata: komfortowe użytkowanie i niższe rachunki za ogrzewanie.

IMPONUJĄCA OFERTA, WIELE MOŻLIWOŚCI

Drzwi wejściowe są jednym z elementów, które tworzą niepowtarzalny charakter domu. Właśnie dlatego oferta drzwi stalowych jest bardzo różnorodna. Znajdą tu Państwo jednoskrzydłowe modele, mnogość wzorów, ozdoby w postaci tłoczeń, prostych i fantazyjnych szyb, a także listewek

ze stali nierdzewnej. Szeroki wybór oklein: od jasnych po najciemniejsze, a także wiele sprawdzonych dodatków i akcesoriów. Wszystko to sprawia, że otrzymują Państwo duże możliwości w zakresie wyboru drzwi zgodnych z Państwa potrzebami.

 

KONSTRUKCJA NA LATA PRACY

Zadbaliśmy, aby drzwi okazały się inwestycją najlepszą z możliwych. Za trwałość tych modeli odpowiada blacha ocynkowana ogniowo, za skuteczną izolację termiczną – specjalne wypełnienie skryte w ich wnętrzu. Sprawdzona w wieloletniej pracy drewnopodobna okleina PCV gwarantuje, że wygląd drzwi będzie niezmiennie dobry przez długi czas. Nie zapomnieliśmy także o zapewnieniu odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa – dbają o nie m.in. drewniane klocki wzmacniające umieszczone w miejscu zamków i klamki.

Skorzystaj konfiguratora drzwi stalowych ST55 i ST68

Posiadamy następujące wersje kolorystyczne: